środa, 11 maja 2011

Udało się!!!!

Marzenia się spełniają i nie będę tu pisać o sobie :) Kilka lat temu pracowałam z Marcinem, ja za barem a Marcin w kuchni i jak był wolny czas na mała kawkę to gadaliśmy sobie o tym co będziemy robić "kiedyś".
Nie pamiętam moich deklaracji, ale doskonale pamiętam co mówił Marcin, chciał zostać fryzjerem. Później obydwoje zmieniliśmy pracę i kontakt nam się urwał. Aż tu pewnego razu włączam naszą lokalną WTK-a i oniemiałam, stylista od fryzur Marcin doradza jak się czesać. Oszalałam z radości "udało się!!!!". Odnalazłam Marcina na FB, wrzuca tam foty z sesji, które przygotowuje i od niedawna założył bloga http://marcinwlodarczyk.blogspot.com/  I bardzo z tego wszystkiego się cieszę. Jak sobie pomyślę o Marcinie i o tych naszych barowych pogaduchach to się sama do siebie śmieje, taką czuję pozytywną energię. Fajnie gdy gadanie nie idzie w kosmos tylko się urzeczywistnia... Trzymam w kciuki za bloga.

PS Muszę dopisać, że Marcin jest bardzo dobrym, dyplomowanym kucharzem i zmiana profesji była dla mnie czystą abstrakcją, stąd to moje wielkie wow :)

2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie opowiesci, dodaja pozytywnej energii. Tobie rowniez zycze spelnienia Twoich marzen. Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wiedzieć,że marzenia się spełniają :)Nastraja to bardzo optymistycznie :)

    OdpowiedzUsuń